Základní a pokročilé audiodezvy pro detektor kovu Minelab E-Trac

Minelab E-Trac je mulrifrekvenční detektor kovu. Tomu odpovídá i pestrost jeho odezvy v audiu. Tady se nemusí nijak měnit  software, aplikovat nějaké záplaty. Ovšem, je třeba dosáhnout určité osobnostní úrovně, abyste tento detektor měli pod kontrolou. Je sexy, takže i  v lásce. Namačkáte si, ci chcete. V tom, že dopouští chyby obsluhy, je podobný mému oblíbenému Tejonu. No, a co je zisk? Jasná diskriminace, jasná hloubka - není sporu - a jasná identifikace cíle.

A taky: Je sexy.

E-Trac -zvládnete ho? S námi to není otázka, ale jistota :-)

  Nechce toho moc, jen se chce nechat ovládat. A myslet? To je dobrý základ. Potom je těžko k překonání. Masami i jednotlivci. Ovšem i v nastavení - na naučení, automat, ferrous, 4 tón, od  nás z krámu, s tím nařežete leckomu. Je to prostě liga mistrů. No jistě, když si dáváme tu práci, tak, tady je náš oblíbený detektor kovu neboli příkřeji klacek E-Trac, v sestavě,  kterou doporučujeme. Mrkněte na něj, stačí kliknout na tlačítko.

Jak si koupit Minelab E-Trac

 

Pokročilá nastavení se změnou tónové odezvy E-Trac

V další části zvukových sestav audio odezvy se můžete zaposlouchat, jaký je rozdíl v tom, co detektor, obecně, detektory, hlásí v automatu a co dokáží na odezvě změnit, když ho dokážete ovládat ručně. Ovšem, musí se taky nechat, stabilizovat, aby to mělo smysl. E-Trac tak nastavit dokážete. Je prostě tak trochu jiný, že. Některé takzvané klidné detíky nepošoupnete hloubš ani do větší citlivosti, a aby zůstaly ještě stabilizované, a to prosím ani násilím. E-Trac se nechá ale ovládat úplně, včetně specifické odezvy hodnotných cílů, a následně jak hloubkově tak citlivostně celou řadu dalších konkurentů překonává. Podívejte se a porovnejte si zvukové stopy nastavení v módu 21/6, které jsou na stránce E-Trac. Tam je použito maximální nastavení, tady je trochu tón redukovaný, řekněme na úroveň střední. Vliv na stopách níže má i automatika.

E-Trac a nastavení Conduct Multi 21/6

Odezva pro detektor kovu E-Trac v nastavení s citlivostí v automatice


Tady už začínají nastavení, které daly tomuhle famóznímu detektoru jednu z jeho přezdívek: Hudba z Marsu. Pro fanoušky to je dobrá muzika, a pro konkurenty song, ze kterého mají husí kůži. Jak to uslyšíte, a zažijete na vlastní uši v akci, tak si to zamilujete.

 

Pro hledače píšeme celou řadu speciálních stránek o detektorech kovu nebo o jejich odezvě