Pulzní Minelab GPX - audio

Detektor kovu Minelab GPX v různých variantách je pojem. Detektor, se kterým se moc nepřechází, s bezkonkurenční citlivostí, s bezkonkurenční hloubkou, u pulzních detektorů s ojedinělou funkcí, která funguje, reálně, s efektivní diskriminací, s rozdílnými časováními odezvy a s intenzivní, plnou, členitou a mnohovrstevnou audioodezvou. Z pohledu autora zvukových záznamů chodu detektoru je jeho zvuková stopa ve sluchátkách jednoznačná, jednoduchá, a jasná. Není pochopitelnějšího detektoru kovu. Stránku s informacemi o přístroji naleznete zde: Minelab GPX 5000.

Pokud jde o testované cíle z pohledu jejich odezvy, tak je můžete spatřit na fotografii níže. Podrobnosti o nich najdete v textu u každé audiostopy v určeité hledací situaci uložení cíle.

Odezva detektoru kovu - různé cíle - detaily v popisu audiostop si rozkliknete při poslechu

Obchod se značkovými detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA 

Prodávat detektory kovu pro nás není jen prostý obchod. Nikomu nebudeme nutit jednu značku. Níže vidíte tlačítko Značkové detektory. Stačí říct, a probereme co je třeba. Soustřeďujeme se na svoji práci, na svoje pojetí služeb pro hledače. Den za dnem, týden za týdnem. Hledáme s detektory kovů, testujeme, doplňujeme si zkušenosti. Každý rok, přesto že jsme menší, a dalo by se říct až regionální prodejce, pořádáme celou řadu setkání, kurzů, seminářů. Na setkání a konzultační dny k nám už jezdí hledači i opakovaně, a není vyjímkou že z daleka.  Máme myslím co říct, naše zákazníky neponecháváme s detektory od nás bez podpory, a jsme rádi, že si právě proto vyberou a nejlépe i nakoupí u nás. Nedá se to asi dost dobře vyčíslit v ceně detektoru kovu, ale u nás je prostě laskavá podpora naším zákazníkům součástí solidní služby.