Detektor kovu CS3MXi

K představení tohohle detektoru dodám živý příběh. CS3MXi od C.Scope je detektor kovu, kterému plně důvěřujeme, zejména v oblasti hledání drobných cílů a také nízkovodivostních, zapatinovaných předmětů a zlata. Proč? Protože to skutečně umí. Ozval se nám zákazník, vlastně zákaznice. Potřebovala by půjčit něco, co by ji pomohlo najít ztracený šperk. Ztracený na houbách. To víte, jak se člověk motá, když hledá houby. Byl jsem tady, nebo támhle?

Šlo o zlatou náušnici s briliantem. Ptali jsme se, jak cenná to byla ta náušnice. No, cenná byla, jeden kus z páru stál 35.000,- Kč. To nás trošku zaskočilo, kdo by neměl obavy, že si uřízne profesionální ostudu, a jeho zboží nebude na daný úkol stačit.

Detektor na zlato ve kategorii junior

Co teď doporučit, čím takovou věc, která je ztracená někde v lese, a ví se jenom velmi zhruba kde, najít? Navíc, ztracená náušnice je zcela jistě otevřená, a otevřené náušnice, drátky prasklé prstýnky, to se hledá špatně. Ještě ke všemu, hledač nemá velké zkušenosti. Detektor v ruce měla zákaznice zatím jenom jednou, a to před delším časem. Takže to chtělo něco, co by zvládl v několika minutách po instruktáži uplný laik, začátečník.

Tak jsme na polygonu na DETEKTOR CENTRÁLE zkusili, jak to půjde CS3MXi na druhé náušnici, co zbyla, a prubli také, jestli ji uvidí detektor i pod povrchem, a potom, když to vypadalo doře, testli zlato vedle železa. Dobrý! Strojek to viděl, s citlivostí na hranici tichého tresholdu, s diskriminací v horní třetině zeleného pole, aby se odstranilo poslouchání některých odpadů a cíl byl pořád slyšitelný. No, a podle fotky, jsou už na ní obě náušnice, vidíte, že to CS3MXi dokázala. Detektor neměl přitom nic extra, byl v nejlevnějším paketu, se základní koncentrikou.

C.Scope CS3MXi audio stopy

Základní rozdělení cílů v audioodezvě

13.10.2013 12:14
Detektory kovu C.Scope obecně mají velmi dobrou schopnost pracovat v oblastech s větším množstvím železa, a jsou na to vlastně ušité. Právě zde se jeví jejich hlavní výhoda - jednoznačnost označení cíle - nejmarkantnější.

CS3MXi a její reakce na zlato v audiotestu

Audio stopy základního detektoru nad drobným zlatem překvapily

05.11.2013 19:47
Detektory kovů C.Scope jsou neustále pod drobnohledem hledačů a jejich výkony jsou pro konkurenční přístroje určitě výzvou. V rozumném spotřebitelském zlomku, tedy výkon lomeno cena vycházejí hodně dobře, a to je dobře :-) Poslechněte si jak chodí CS3MXi nad zlatými a stříbrnými cíli. V normálním,...

Podívete se na značkové detektory do e-shopu

Nahlídněte na naše další specializované weby