Krátké představení - detektor kovu Golden Mask

Velmi kompaktní vizitku s detektory kovu Golden Mask najdete na obrázku pod textem. Detektor kovu Golden Mask se vyrábí v řadě verzí a dodává zákazníkům ve velkém množství modifikací v nabídkových setech. 

GM4Pro a zvuková odezva

Detektory kovu Golden Mask podávají do uší hledačům zcela jednoznačnou odezvu. Cíl je železný, cíl není železný, tady je cíl, tohle je cíl. Není žádným tajemstvím, že detektory s automatem nevyžadují žádnou praxi, a ani natočit knoflíky GM4Pro není složité. Jakmile to umíte, přejděte na manuální ladění. Neexistuje důvod proč to neudělat, a najednou máte v ruce přístroj, který musí respektovat i majitelé supermódních technologických výstřelků. Pravda, design Golden Masků je takový jaký je,  ale kdo by se staral o kabát, má to hledat, a né hlavně vypadat.

Jednoduchá obsluha detektoru kovu Golden Mask

Když to moc prozvukuje, tak se něco stáhne, a je to. Detektory Golden Mask přitom hledají rozhodně velmi dobře, vidí cíle jak hluboko, tak maličké i hodně zašlé věci.

Nějaké informace o detektoru Golden Mask GM4Pro najdete třeba tady na stránkách DETEKTOR CENTRÁLA. Co bylo v testech pod cívkou je přímo v popisu zvukové stopy. Klikněte na ní, a poslouchejte a sledujte kurzor na grafu, to pomůže, ani nebudete vědět jak. Hlava to už sama přebere. A podobně intuitivně je detektor kovu Golden Mask GM4Pro navržen, na intuitivní pohodlné hledání.

Dvoufrekvenční detektor kovu

Dvoufrekvenční detektor kovu Golden Mask