Detektory kovu se slušným audiem

 Pro detektory kovů Nokta jde bez obav napsat, že jejich audio je hodně vyspělé. Jejich vyspělost se netýká jen audiodezvy. Nokta se ve své serii CoRe, Gold a Velox úspěšně popasovala s variabilitou nabídky, uzpůsobila ji preferencím náročnějších hledačů s detektory kovu. Nokta FORS CoRe bude asi momentálně nejoblíbenější, vždyť i jeho název Coin&Relic evokuje přesně to, co hledači chtějí najít. Mince a artefakty. Nokta Gold možná vyvolává malinko větší respekt, než je zdrávo. Přeci jen to zlato v názvu a tendování k nízkovodivostním cílům může pro někoho být něco, na co si nedovolí troufnout. Není proč. Funguje uplně nejparádněji v zamořených lokalitách, železem zamořených. A co se bude určitě líbit je separace, totiž jak jednoznačně hlásí cíl v bezprostřední blízkosti železného odpadu. To stojí za vypíchnutí, to se jen tak nevidí. Detektor na zlato musí vidět ten hledači vysněný goldík právě v takových podmínkách, tady se odděluje zlato od plev, hard&heavy detektory kovů od lehce povrchních zábavových detíků. 

Detektory kovů Nokta - nabídka DETEKTOR CENTRÁLA.

  Nejdříve se na trhu objevila značka Nokta se svým vícetónovým analogem Velox One. Ten si zakrátko získal slušnou oblibu. Zejména pro kombinaci něčeho, co se jen tak u VLF detektorů kovů nevídá. Je to hlavně nevídaná hloubka, kterou jste schopni s dobře nachozeným Velox One dosahovat, a zároveň drastická citlivost na nízkovodivostní cíle, malými starými stříbrňáčky počínaje, ty jsou nejjednodušší, až po mincičky mini rozměrů, které jsou ještě starší, a nebo dokonce mince z přírodního žlutého kovu. Fanoušci military reliktů nemohou jen tak přejít že detektor kovu dobře reaguje na slitiny, a dere se za nim tak hluboko jako málokterý detektor kovu. To platí i pro často zmíňované a méně často jako nález vídané tolary, s Veloxem to jde opravdu hluboko. O seskupení více cílů ani nemluvě, na to ten detektor totiž je.

Detektor Centrála a audiostopy - detektory kovu.

  Druhou větu své symfonie Nokta pověděla společnost detektorem kovu FORS Gold. Tak tady bych se zastavil nejen u zmíněné separaci barvy v podstatě v železe, ale také u audiodezvy, která kreslí cíl v signálu až do úplného konce účinného dosahu. Není tam ten střih, prostě konec, ale signál jen slábne, a při dobrém vedení sondy dokážete detekovat drobné mincovní cíle do slušných hloubek, a nemusíte se bát že víc než čtvrt metru je hluboko, a co je pod píď nebude ve vašem dosahu. Mince jsou prostě hlouběji než deset centimetrů, a to vám tenhle detektor kovu potvrdí. Poslechněte si odezvu malého, opravdu malého knoflíku z arsenbronzu. Je krásná, a zvuk je subtilní, a velmi přesný. Pokud by byl cíl blíže k povrchu, intenzita zesílí, ale modulace se měnit nijak extrémně nebude. Gold se nechá naposlouchat stejně jako CoRe, které komentujeme v samostatném článku, velmi rychle. 

Detektory kovů Nokta - Fors Gold od DETEKTOR CENTRÁLA.

Takže, co máme tady, níže v audiostopách? Detektor kovu Nokta Fors Gold a audiodezva barevných cílů. Hloubka cílů pro audiotest je čtrnáct centimetrů. Poloha není jen ideálně na plocho. V odezvě uslyšíte křižování nad cílem a změnu intenzity vzhledem k ploše a poloze cíle k ose sondy. Režim detektoru kovů je BST pro hledání na plný výkon v náročném prostředí. Na konci popisů když kliknete na obrázek stopy je ideální ID identifikace.

  Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

Detektory kovu Nokta

Detektor kovu Nokta Velox One audio

20.02.2014 05:47
Hloubkový detektor kovu s dobrou referencí cíle S detektory kovů Nokta přišel na trh a do hledáčku zájmu hledačů s detektory kovu přístroj s vysokou citlivostína drobné cíle včetně zlata a s razantním průnikem signálu k cílům, které jsou opravdu hluboko. Pro detektor kovu Nokta Velox One hovoří jeho schopnost dostat se na slušné cíle do půlmetrových hloubek, a jedinečná agresivita, která hledačům umožňuje postoupit za barevnými kovy ještě hlouběji. Tam ovšem nastává problém, no, nechá se to opravdu kopat, jsou to jámy velmi, ale velmi slušné. Když to umíte a víte...

Nokta CoRe - univerzál na mince i starší předměty

Detektor kovu Nokta CoRe a její chod v režimu ID2

10.07.2014 20:04
Detektory Nokta mají skutečně pěkné audio. Nijak to neskřípe, nijak to neposkakuje. Řekl bych, že s vícetóny s VCO nádechy od Nokty se pro některé hledače objeví pravé potěšení. Tak jistě, sluch je základ, a nemusíte být ladič xylofonů, abyste na Noktě poznali co kopat, a co ne.   Detektor kovu Nokta FORS CoRe jede při pořizování záznamů do audioknihovny v režimu ID2 nad různými předměty. Vedle chodu detektoru nad barvami (neželezné kovy) v pravděpodobně nejagresivnějším firemním režimu audiodiskriminace, ID2, je také na záznamech jak to zní, když je cíl na povrchu nebo moc velký. To se...

    

Podporujeme naše zákazníky s detektory kovu Nokta. DETEKTOR CENTRÁLA