Tesoro Eurosabre II je jeden z nejpříjemnějších přístrojů mezi výběrovými hobby detektory kovů

Audio odezvy Eurosabre II představují detektory kovu Tesoro uplně jinak, než byl hledač před příchodem tohohle detektoru na trh navyklý. Detektor najednou dokáže s tónem jakoby váznout, hluboce zadrnčet, nebo tiše, ale jen tiše prsknout. Odezvy jsou přímé, a na desetikiloherzovou frekvenci, čili střední VLF, velmi dobré. To jen ukazuje, jak střední frekvence u analogů mají nesporný a velký smysl, pro diskriminaci, hloubku i kvalitu informace pro hledače o tom, co je pod sondou.

Cíle byly zvoleny takřka sezónní :-)  Stříbrný drát, kovaný hřeb, slitinová mince, stříbrný prsten a mince, zlatý medailon.

.

Je pochopitelné, to shledáte snadno po prvním náslechu, že EurosabreII patří svým projevem mezi velmi jednoduše osvojitelné detektory, s dobrou hloubkou, a solidní až nadprůměrnou citlivostí. To zase zjistíte už po minimální praxi s ním. Výkonem to je Tesoro, a zvukově se přiblížilo i k uživatelům, kteří mají rádi jasno, a nehodlají se dlouho něco učit. Ovšem, jako každý detektor, když budete chodit jednou za dva měsíce, tak si hledání sice užijete, ale poměrně si zakopete, někdy i zbytečně. Cvičení dělá mistra, to platí i pro koníčky. Tady, na webech DETEKTOR CENTRÁLY,  se můžete na audiostopách rychle zdokonalit.

Podívete se na detektor EuroSabre II do e-shopu

Nahlídněte na naše další specializované weby