Akce sedm hodin s Minelabem

30.06.2013 17:45

Zúčasnili jsme se prvního setkání českého Minelab klubu. Celý den se testovalo, měnily cívky, pracovalo se nad cílem, vedle cíle, zarušovalo se, přidávaly želízka, ubírala hloubka, přidávala hloubka, změnšovaly cíle... občas někdo přinesl z auta nějaký neminelab detektor, a porovnávalo se. Nic z toho, co máme v nabídce DETEKTOR CENTRÁLY neskončilo někde za stromem... Určitě se hodně dozvíte, jak s cívkami poskočila X-Terra, jak to jde E-Tracu dolu do hloubky okolo 40-ti centimetrů na stříbrňáky a ještě hloubš, co všechno parádně odseparuje Safari, a jak je důležité u GPX nastavit ovladač hlasitosti na audio, aby bylo něco slyšet :-) Jak se zvládlo pustit zvuk, už nebylo co řešit. Přístroj vykazoval nekompromisně a skvěle.

   A hledačů, kteří testy pečlivě sledovali a sami je prováděli bylo celkem dost. Určitě Vám poví, co viděli, co zažili, a jak to bylo, a jak si co stálo, a prostě, očí bylo mnoho...

Pro fanoušky multifrekvencí jsme připravili něco navíc. Podívejte se také do záložky FBS tohohle našeho detektorového webu. Nebudete zklamaní. Mimochodem, akce se uskutečnila na jedné z našich testovacích lokalit, na Lovecké chatě. Považujeme si za čest, že jsme to mohli pro náš klub udělat.