Analogová výprava nakonec dopadla dobře

13.01.2013 18:25

Mráz nebyl tak strašný. Po počátečních potížích - hon na prasata v provedení tuning nature na vybrané lokalitě, a bezpečnostní rizika od nepřízpůsobivých hledačů barevných kovů na druhé - a nakonec, dopadlo podle nás výborně. Něco se i našlo, a povedl se podle nás hlavně polygon, kde se CS6tky, Tejony a Velox one popasovaly s stříbrňáky položenými hluboce pod dvacet centimetrů. Hluboce míním třeba Pražáka v 35 plus.

   V separačním testu bylo možné pozorovat schopnosti analogů, když je drobné sežrané, hodně sežrané, čili s nízkou povrchovou vodivostí, stříbro položené v patnácti centimetrech a k tomu 3 centimetry vedle kovaného hřebu z ohnutým háčkem na špičce, a další kovaný hřeb je nad ním, pět čísel pod povrchem... Jistě,  vyzkoušeli jsme, zda detektory na ty hřeby nehlásí nějakou polobarvu, a když něco hlásí, co to je, a zda je rozdíl takový, aby bylo možné říct: ano, má to. A Samozřejmě jsme měli detektory nastavené tak, jak normálně chodíme, žádný polygonový vohulenec. Hlavně jsme zkoušeli příchod na cíl, normální hledací rychlostí... Prostě, užili jsme si.

  Hluboký dojem zanechal Tejon se SEF 10x12 palců. SEF- to je symetrické elektromagnetické pole. Velox one svým typickým způsobem táhle nabublala všechno, ale to jsme čekali. Report je na Lovci Pokladu, a črty z příprav a pár fotek i na našich facebookových profilech.