Analogovka a VETERANS 2013 naposledy

29.11.2013 15:02

Analogovka - 2013 -detektory kovu v akci

V sobotu 30. listopadu máme v plánu uspořádat společnou hledaci výpravu, a to klasickou Analogovku. Kdochce, a umí to, ať se ozve na naše e-maily, podrobnosti pošleme. Těšíme se na naše značkové detektory kovu z nabídky DETEKTOR CENTRÁLA, analogy od Tesoro, Golden Mask, C.Scope, a taky pokud už od nás budete mít, tak Vás provedeme novými detektory NEXUS. Z digitálů preferujeme pokročilé stroje od Minelabu, a to zejména FBS všech modelových řad. — ve městě Horice.

Poslední Veteránská burza 2013 - DETEKTOR CENTRÁLA

So 14. 12., 7:30 – 11:00

Chotusice
 
Detektor Centrála bude letos naposledy na Bazaru Veteránů a Starožitností v Chotusicích u Čáslavi. POKUD nebude moc a moc zima a POKUD nebude moc a moc sněhu, ledu, deště, a tak. POKUD za námi vyrazíte, tak si to zkontrolujte, že tam jsme, případně, ani nespoléhejte na to že tam nejsme, jako že jste mysleli... atd. Těšíme se.

A v roce 2014 se bude pokračovat, je to hobby, zábava, kratochvíle. Pro někoho i zdroj poznání a poučení, a taky trochu místo pro nadechnutí, jak tady tomu všemu okolo čelit.  Třeba pomocí společensky odpovědných aktivit při hledání s detektory kovu. Přijďte se na nás podívat, popovídat si.

DETEKTOR CENTRÁLA