České cíle pro Minelab E-Trac

18.08.2013 15:33

  Prozatím byly pro vyzkoušení odezvy detektoru Minelab E-Trac v emulátoru Maxe Derouena jen zahraniční cíle. Nyní jsme připravili, pravděpodobně uplně první veřejně zdarma publikovanou ukázkovou databázi tuzemských cílů.

   Jistě, mohly být jiné, mohlo jich být víc, mohlo to být jinak vybrané. Názorů asi bude mnoho. Ale už to máme, a doufáme, tiše, že to někoho potěší.

České cíle pro E-Trac

  Samotný emulátor a jak na něj naleznete zde - Emulátor E-Trac. Pro hledače, kteří zatím s E-Tracem nemají zkušenosti je to myslím dobrá pomůcka.  Pro ty, kteří se chtějí posunout v dovednostech užívání tohoto pravděpodobně v současnosti nejvýkonnějšího VLF detektoru na trhu do vyššího uživatelského levelu, a to multiton, conduct....  to může být velmi užitečné. Na sucho, v klidu, u kávičky a podobně, si omakají jak co zní ve čtyřtónech, jek ve ferrous soundu a jak v conduct soundu a jak v multitónové odpovědi detektoru.  

  Takže, jak se dostat k tomu, že budu mít v emulátoru vlastní cíle? V první řadě je třeba mít emulátor stažený u sebe v počítači. Link na to jak na to je hned nahoře v článku. Základní návod na doplnění a upload dalších cílů jsme publikovali před časem, nic na tom není, a jak na to je popsáno  tady: Cíle pro E-Trac emulátor.

  A ty námi zpracované cíle pro E-Trac najdete na linku zde: České cíle pro E-Trac. Odtud si je stáhnete a vložíte do emulátoru stejně jako v předchozích případech u zahraničních cílů.

  Díky všem, kteří nám vyjádříli v průběhu přípravy podporu a povzbuzení. Budeme se snažit dál, na podzim chystáme další drobné projektíky na podporu hledačů se značkovými detektory kovu z našeho e-shopu DETEKTOR CENTRÁLA.