E-Trac - trenažér pro pochopení odezvy

30.06.2013 15:20

  Max Derouen je detektorový nadšenec, který začal asi před pěti roky pracovat na PC trenažérech, emulátorech, pro detektory kovu společnosti Minelab. Prvním který na našich stránkách nabízíme je E-Trac. Na podpoře hledačů s detektory Minelab s technologiemi FBS, FBS 2 a také s pulzními detektory GPX naše DETEKTOR CENTRÁLA úzce spolupracuje s další pobočkou Lovce Pokladu, a to s Moravia Detect.

Emulátor ukazuje jak se hlásí jednotlivé cíle, můžete přepínat různé režimy, tvořit si vlastní patterny a ovládat přístroj. Vše myší, progra je napsaný v Java scriptu. Pro nainstalování poklepejte na ikonu. Budete potřebovat pravděpodobně trošku odhodit stud a použít svoji přirozenou elementární francoužštinu nebo angličtinu, ale není to nic, s čím byste si neporadili :-).

KLIKNĚTE a začne se postupně stahovat a pak je třeba nainstalovat!

Našim plánem je postupně dopracovat i knihovny cílů, včetně tuzemských, a připravit, nebo spíše nabídnout k dispozici pomůcku, byste si mohli knihovny cílů tvořit sami a doplníme také podporu pro běžné programy, protože některé věci se lépe ukazují v obyčejném excelu....

Další možností je podívat se nadalší informace o E-Tracu, a ten je opravdu, ale opravdu hodně dobrý, jak jsem se už navždy přesvědčil po celodenním testování ma Minelab Clubu, tak se mrkněte na stránky naší DETEKTOR CENTRÁLY, a E-Trac máme v různých verzích a setech, a tady to je: E-Trac ve verzi FUSION.  Tohle je třeba sestava, kterou využívám hodně rád i já, mám ji osobně ve svém arzenálu.