Emulátory pro FBS Explorer - obě verze

30.06.2013 16:27

Mezi hledači je Minelab Expolorer stále populární, rodinné domácké oslovení Explouš mu sluší. Pro někoho může být následující sestava dvou emulátorů od Maxe Derouena nostalgií, pro jiného zábavou, a dalšímu může přinést nevšední informace, jak chápat vztah mezi skutečně měřeným obsahem Fe v cíli a jeho povrchovou vodivostí. Jistě, praxi a rozvahu a zkušenosti nenahradí nic. A nic taky není takové, jako FBS od Minelabu. Pro uživatele E-Tracu nebo CTX 3030 nejsou nasbírané informace o hlášení cíle, o jeho audiu, také k zahození, a pokud se sem dosatnou i uživatelé Safari, nebo ještě Quattra MP, určitě si rádi porovnají různé cíle jak v odezvě Ferrous tak Conductive. 

              

Pokud si chcete trenažéry nainstalovat, musíte si je nejprve stáhnout, a to poklepáním na ikony níže, a potom jako běžně soubory napsané v Java Scriptu nainstalovat.

           Minelab Explorer II

      Minelab Explorer SE    

Připravujeme knihovnu dalších cílů, mimo těch co už máte v základu a budou nastavené hned k vyzkoušení. Když nic jiného, alespoň uvidíte jak co hvízdá, houká, píše...