Lovecká Chata 3 - bude v půlce dubna

24.03.2013 12:24

Provedena kontrola Lovecké chaty. Původní záměr byl udělat přátelské posezení zaměřené na detektory a lidi kolem nich a jak to bývá zejména na nepřítomné příští týden, leč, bylo to drsný se odtama dostat. Louka - nedoporučuji, na nájezdu závěje a bude tam bahno. Tam to bylo na ledových plotnách na skloněné cestě drsný, a zpátky to je víc do kopce, a stahovala se mi z ničeho nic něčim potah na sedadle Favouše Buvolobice. Vozidlo jsem zvolil správně, jinej náš mobil by tam uváz. Dobré jsou i krtince jako tankozátarasy, jak to je zmrzlý, tak to je zmrzlý.

Tohle už je minulost....

  Kdo pamatuje bílej stůl, tak odešel sněhem do věčných lovišť, a to že na něm bylo zajímavejch nálezů... a věcí. Takže LCH, ať pokračuju v číslování, Lovecká chata 3 se  posune, na konec dubna, předběžně.  Nakoukněte do našich kalendářů, příští týden bude místo toho Analogová výprava. Kam je taky tam. LCH3 se blíží, a výprava klepe na dveře. Na Mejtsko, Svitavsko...

Při kontrole bylo s potěšením zjištěno, že výskyt netopýrů byl ukončen. :-)

LCH 3 bude: 13.4.2013

Termín konání včetně předvedení horké novinky sezony, GM4 Pro je sobota 13.4.2013. Nahlédněte pro podrobnosti do kalendářů akcí na našich webech o detektorech kovů.