Standard MKII

Prvně je třeba poznamenat, že cena tohohle detektoru kovu ukazuje, že by měl tedy už něco umět. Video navazuje na testy, ve kterých vidíte momo jiné další skvělé výkony FBS Minelabů E-Trac a CTX 3030, a Golden Masku GM4Pro a Tesora Tejon. Což o to, drahých detektorů kovu je celkem dost, a v podobné cenové hladině jich je hned několik dalších. Druhá věc je, jak snadné je detektory ovládat, a jak jsou hledačsky přívětivé. Kolegové z Moravia Detect natočili další zajímavé video. 

Detektory Tejon ani Standard MK II se v cílech nepletou

Postavili proti Nexus Standard MK II vyhlášený legendární analog, Tesoro Tejon. Ten je bez diskusí probířským kamenem schopností hledače, jeho výkonnost je naprosto nezpochybnitelná, je ho potřeba ovládnout. Za jeho náročnost se dostavuje dvojí odměna, a to v hezké ceně v porovnání s rádoby konkurenty, a ve výkonech. V obojím je Tejon když už pro někoho ne přímo vítězem, tak jasným vážným soupeřem.

Hloubky jasně přes 40 cm a jasná barva!

Oldřich Habrovanský na videu, které je udělané v opakovatelných podmínkách, a každý si to může sám zkusit ui u nás na DETEKTOR CENTRÁLA, jen se s námi prosím dopředu domluvte, pochoopitelně, tedy Olda v ručním ladění Nexusu a se slušně nastaveným Tejonem ukazuje, kam až Nexus jde a jak jasná je jeho odpověď. Pro mě, jako ultra fanouška Tejona, je to na jednu stranu velmi slušné vysvědčení mého oblíbeného Tesora, na druhou stranu jasná ukázka schopností Nexusu Standard MK II. Mám o čem přemýšlet. A jsem si jistý, že pro hledače nabídne Nexus s rostoucí praxí obsluhy ještě další posun, vždyť, skutečné hledání začíná tam, kde jiní už ztratili dech. 

 

Na stránce se pracuje...

Nexus MK II Standard na stříbrném polygonu

06.12.2013 17:55
  Prvně je třeba zmínit, že detektor kovu nebylo třeba šťavit, aby se z něj vůbec něco vymáčklo    Mám rád, když se na to jde malinko víc hledací technikou, ale vytočit ho hodně naplno samozřejmě jde. On si řekne, kdy má dost. Takovým harašením, středním cvakáním. Pokud jde o citlivost na malá stříbra, normální stříbra, ale na hraně, tedy jinak než se testuje na maximální hloubku, a v kombinaci náročný cíl a hloubka, tak jsem něco takového jako od tohohle NEXUSu na...

Něco zkoušíme s detektory kovů Nexus

26.11.2013 20:13
Vyčkejte pár dní, zkoušíme něco natestovat, a tak vydržte. Zatím se podívejte k nám do e-shopu DETEKTOR CENTRÁLA. Máme teď na spoustu paketů dopravu po ČR se slevou 100%. Třeba. A Vánoce jsou na spadnutí....